Ruletka Online

Stół z ruletką może prezentować się dość skomplikowanie, jeśli nie wiesz, do czego odnosi się poszczególny element. Poznaj podstawy tej gry – dowiedz się, w jaki sposób działają koła, stoły i krupier, aby w ten sposób zacząć wygrywać spore pieniądze. Jako osoba początkująca, zobaczysz kręcące się koło, stół z różnymi kształtami i numerami oraz dobrze ubranych w czerń panów. Cały ten obraz wygląda dość znajomo i na pewno wcześniej gdzieś się z nim spotkałeś, jednak nie wystarczy to, aby rozegrać korzystną grę. Dobrze będzie, jeśli zapoznasz się z najważniejszymi zasadami i wskazówkami, którymi chętnie się z tobą podzielimy.

Bez względu na to, czy chcesz grać w darmową ruletkę czy ruletkę na prawdziwe pieniądze, ta gra na pewno zapewni ci przyjemnie spędzony czas.

Ruletka i jej koło

Koło ruletki składa się z równo podzielonych pól charakteryzujących się określonym numerem oraz kolorem. Numery od 1 do 36 przedstawione są w porządku losowym, raz w kolorze czarnym, a raz w czerwonym. Znajdziesz także dwa numery „house” – zero i podwójne zero, oba w zieleni. Jeśli patrzysz na koło francuskiej ruletki, zobaczysz na niej tylko jedno zielone zero. Piłeczka w ruletce jest mała, plastikowa i biała. Znakomicie mieści się w obrębie jednego pola. Diler przy stole do ruletki nazywany jest krupierem – jego tytuł pochodzi z języka francuskiego.