Krupier przy stole do ruletki

European RoulettePraca krupiera nie polega tylko na zbieraniu zakładów i wypłacaniu pieniędzy. Jest on odpowiedzialny także za wprawienie piłeczki w ruch po kole ruletki. Może wydawać ci się, że w ten sposób jest on w stanie wpłynąć na wynik kręcenia – w końcu fizycznie dotyka piłki – ale w przypadku nowoczesnych kół jest to praktycznie nie możliwe. Kręcą się one tak szybko, że wynik zawsze musi być przypadkowy. Koło kręci się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a piłka porusza się odwrotnie względem niego. Gdy piłka pojawi się na stole, krupier powie „Nie przyjmujemy zakładów”, co (jak można się domyślać) zamyka rundę obstawiania danego kręcenia. Pamiętaj, że praca krupiera to także zwracanie uwagi na każdy szczegół kręcenia i wymawianie wygranego numeru, więc określanie swojego zakładu podczas jego słów na pewno źle wpłynie na twoją pozycję – możesz też sprawić, że krupier po prostu ominie twój zakład, który ostatecznie mógłby być przecież tym zwycięskim.

Ruletka online

Gdy przegrasz swój zakład, krupier weźmie ze stołu twoje żetony, czyszcząc w ten sposób stół i przygotowując go na następną rundę. Jeśli wygrasz, krupier położy twoje wygrane żetony z powrotem na górę twojego oryginalnego obstawienia, zakładając, że chcesz „iść dalej”. Oznacza to, że podczas następnego kręcenia chcesz ponownie postawić swoją wygraną na ten sam zakład. Oczywiście, jeśli zechcesz zabrać swoją wygraną lub umieścić żetony na innych polach, możesz to zrobić. Jeśli twoja wygrana wciąż leży na stole, gdy krupier zawoła „nie przyjmujemy zakładów”, rozpoczynając w ten sposób następną rundę, oznacza to, że decydujesz się „iść dalej” i masz nadzieję na to, że piłeczka ponownie zatrzyma się na tym samym polu.
Teraz, gdy już zapoznałeś się z podstawowymi zasadami dotyczącymi ruletki, dobrze będzie, jeśli przyjrzysz się różnym typom jej zakładów. Poznaj ich znaczenie oraz zobacz, kiedy możesz się na nie zdecydować.