Jak grać w ruletkę online – kilka słów o stole

W ruletce online gra odbywa się na pojedynczym lub podwójnym stole. Podwójny stół ma ten sam wzór wydrukowany dwa razy, aby zmieścić więcej pól. Wzór na stole do ruletki może na początku wydawać się nieco skomplikowany, jednak tak naprawdę jest dość prosty. Wystarczy tylko zrozumieć, o co w nim chodzi.

Gdy znajdziesz się przy stole do ruletki, będziesz musiał zamienić swoje standardowe żetony z kasyna na specjalne żetony do stołu do ruletki. Nie mają one na sobie zaznaczonej żadnej wartości. To od ciebie zależy, jaką wartość im nadasz. Gdy oznajmisz to kurierowi, dostaniesz swoje żetony. Będą one miały unikalny kolor – każdy gracz otrzymuje je w innym kolorze. W ten sposób można być pewnym, że żaden z graczy nie będzie oszukiwać i podbierać żetonów od swoich sąsiadów.

Spójrz na tabelę limitów dla stołu, przy którym grasz. Powinny one być wyraźnie przedstawione na stole lub przy nim. Limity stołu jasno określają minimalne i maksymalne wartości dozwolonych zakładów, a także maksymalne wypłaty dotyczące pojedynczego zakładu. Różne stoły mają różne limity, więc łatwo możesz znaleźć to, co odpowiada twojemu budżetowi.

Kiedy już jesteś gotowy, aby zacząć obstawiasz, będziesz mógł dokonać kilku wyborów. Zakłady wewnętrzne dotyczą dosłownie pól wewnętrznych na kole do ruletki, które zawierają indywidualne dla siebie numery. Możesz obstawić na przykład numer 17, co jest najbardziej popularnym zakładem w ruletce. Dlaczego? Dlatego, że ten numer zawsze obstawia James Bond w filmach 007.

Jeśli chcesz obstawić większą liczbę pól, na przykład nie tylko dany numer, lecz również to, czy piłeczka zatrzyma się na polu czerwonym, czy czarnym, musisz zdecydować się na zakład zewnętrzny. Charakteryzują się one mniejszymi wypłatami, gdyż istnieje większe prawdopodobieństwo prawidłowego obstawienia pola, na przykład numerów parzystych i nieparzystych.

Tworzenie zakładów w ruletce – jak obstawiać pola?

Gdy zadecydowałeś, jakie pola obstawisz ii le chcesz na nie postawić, umieść swoje żetony w wyznaczonym kwadracie na stole. Jeśli nie możesz dosięgnąć obszaru zakładów, poproś krupiera, aby zrobił to za ciebie. Pamiętaj, aby okazywać szacunek innym graczom przy stole – wręczaj swoje żetony ostrożnie zamiast rozrzucać je po stole, co mogłoby zniszczyć inne zakłady. Pamiętaj, że ruletka online to gra z historią i klasą, w którą kiedyś grała tylko arystokracja i osoby klasy najwyższej – utrzymuj więc elegancję i styl, przestrzegając ustalonych zasad!